Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Şehit ve GazilerimizExpand  Şehit ve Gazilerimiz
1. Dünya SavaşıExpand  1. Dünya Savaşı
Şehit Mektupları
Kıbrıs KahramanlarıExpand  Kıbrıs Kahramanları
Türkiye'de İlklerimiz
HakkımızdaExpand  Hakkımızda
YönetimlerExpand  Yönetimler
Kurucular Kurulu
Haberler
Şehit Cenaze Törenleri
Şehitlik ve Gazilik
Şehitler Diyarı Çubuk
Basında Biz
Ziyaretçi Defteri
Video - Sunu Galerisi
Resim Galerisi
Katkıda BulunanlarExpand  Katkıda Bulunanlar
Hesap Numaralarımız
Duyuru ve İlanlar
Kanun ve TüzüklerExpand  Kanun ve Tüzükler
İletişim
 
...  
ÇUBUK ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI FATİH NEŞELİ ZİYARET EDİLDİ

Çubuk Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı görevine yeni seçilen Fatih Neşeli, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, yönetim kurulu üyeleri şehit babası Ahmet Şahin ve Hasan Yalama tarafından ziyaret edildi.

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan ziyarette yapmış olduğu konuşmada: “Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlık görevine tekrar seçilen Sayın Fatih Neşeli Başkanımıza görevinde başarılar temenni ediyoruz.

Sayın Fatih Neşeli Başkanımız,  derneğimize belirli aralıklar maddi ve manevi destek vermektedir. Bu desteğinde devamını da getirmiştir.  Allah razı olsun. Allah işini rast getirsin. Derneğimiz böyle duyarlı hayırsever insanlarımızın desteği ile ayakta durmaktadır. Çubuk terör mağdurları derneği olarak Sayın başkanımızın yeni görevinde başarılar temenni ediyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun, dedi.”

Çubuk Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fatih Meşeli’de yapmış olduğu konuşmasında: “Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğinin yapmış olduğu başarılı çalışmaları yakından takip edip, takdir ediyoruz. Bu nedenle Dernek Başkanı Zeki Avan ve yönetim kurulu üyelerine başarılı çalışlarının devamını temenni ediyorum. Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği, cennet vatanımız için seve seve canlarını fedan eden aziz şehitlerimize, bedenlerinin bir parçasını feda eden kahraman gazilerimize ve ailelerine hizmet eden manevi bir dernektir. Buraya sahip çıkmamız gerekmektedir. Eğer ki bugün; Bizler rahat bir şekilde yaşıyorsak, rahat bir şekilde işimize gidip geliyorsak, bunu cennet vatan için kanlarını ve canlarını seve seve feda eden şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz, dedi.

Ziyaretin anısına, Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından, Çubuk Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fatih Meşeli’ye, kendi fotoğrafının bulunduğu şehitler duvar saati ve Türk Bayrağı hediye edildi.

 

ÇUBUK İLÇESİ TERÖR MAĞDURLARI DERNEĞİ07.03.2022


 

©  Çubuk Terör Mağdurları Derneği -  Tüm Hakları Saklıdır