Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Şehit ve GazilerimizExpand  Şehit ve Gazilerimiz
1. Dünya SavaşıExpand  1. Dünya Savaşı
Şehit Mektupları
Kıbrıs KahramanlarıExpand  Kıbrıs Kahramanları
Türkiye'de İlklerimiz
HakkımızdaExpand  Hakkımızda
YönetimlerExpand  Yönetimler
Kurucular Kurulu
Haberler
Şehit Cenaze Törenleri
Şehitlik ve Gazilik
Şehitler Diyarı Çubuk
Basında Biz
Ziyaretçi Defteri
Video - Sunu Galerisi
Resim Galerisi
Katkıda BulunanlarExpand  Katkıda Bulunanlar
Hesap Numaralarımız
Duyuru ve İlanlar
Kanun ve TüzüklerExpand  Kanun ve Tüzükler
İletişim
 
...  
GÜNEYDOĞU GAZİMİZ MUSTAFA ÇELİK, MEMLEKETİ ORTA KAYILAR MAHALLESİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Çubuk İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden ve Çankırı İli Orta İlçesi Kayılar Mahallesi nüfusuna kayıtlı Güneydoğu Gazimiz Mustafa Çelik bugün doğum yeri olan memleketi Çankırı ili Orta ilçesi Kayılar Mahallesinde defin edildi.

 

Güneydoğu Gazimiz Mustafa Çelik’in cenazesine Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Çankırı J. Kom. J. Kd. Alb. Yusuf Mutlu Genç, Çubuk Kaymakamı Adem Keleş, Orta Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, Çankırı Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Yüksel Teke, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, Şehit Aileleri, Gaziler, Çankırı ve Orta Daire Amirleri, Sivil Toplum kuruluş Temsilcileri, Gazimizin yakın akraba ve hemşerileri, Ankara, Çankırı ve Çubuk’tan gelen misafirler katıldı.

 

Güneydoğu Gazimiz Mustafa Çelik’in cenazesinin defin öncesi ve sonrası için, her türlü destek sağlayan, Çankırı Valisi Abdullah Ayaz’a, Çankırı J. Kom. J. Kd. Alb. Yusuf Mutlu Genç’e, Çubuk Kaymakamı Adem Keleş, Çubuk Beledi Başkanı Av. Baki Demirbaş’a, Orta Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, Orta Belediye Başkanı Bayram Yavuz Onay, Çankırı Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Yüksel Teke’ye, çok teşekkür ediyoruz.

 

Bu vesile ile hakkın rahmetine kavuşan, Güneydoğu Gazimiz Mustafa Çelik’e Allah rahmet etsin. Mekânı cennet olsun. Yattığı yer nur olsun. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan

 04.03.2022


 

©  Çubuk Terör Mağdurları Derneği -  Tüm Hakları Saklıdır