Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Şehit ve GazilerimizExpand  Şehit ve Gazilerimiz
1. Dünya SavaşıExpand  1. Dünya Savaşı
Şehit Mektupları
Kıbrıs KahramanlarıExpand  Kıbrıs Kahramanları
Türkiye'de İlklerimiz
HakkımızdaExpand  Hakkımızda
YönetimlerExpand  Yönetimler
Kurucular Kurulu
Haberler
Şehit Cenaze Törenleri
Şehitlik ve Gazilik
Şehitler Diyarı Çubuk
Basında Biz
Ziyaretçi Defteri
Video - Sunu Galerisi
Resim Galerisi
Katkıda BulunanlarExpand  Katkıda Bulunanlar
Hesap Numaralarımız
Duyuru ve İlanlar
Kanun ve TüzüklerExpand  Kanun ve Tüzükler
İletişim
 
...  
ÇUBUK DERNEKLER FEDERASYONUNDAN İADEYİ ZİYARET

Çubuk Dernekler Federasyonu (ÇUDEF) tarafından, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğine iadeyi ziyarette bulundu.

Ziyaret, Çubuk Dernekler Federasyonu (ÇUDEF) Genel Başkanı Fuat Tuyan, ÇUDEF Genel Başkan yardımcısı ve Dağkalfat Mahallesi Derneği Başkanı Sami Özkan, ÇUDEF Başkan yardımcısı ve Kuruçay mahallesi Derneği Başkanı Ali Tohumcu, ÇUDEF Genel Sekreteri Mustafa Özdemir, Esenboğa Mahallesi Derneği Başkanı Metin Ersöz tarafından gerçekleştirildi.

Misafirleri, Başkan Zeki Avan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şehit Babası Ahmet Şahin, Ramazan Gergin ve Güneydoğu Gazisi Hasan Yalama tarafından karşılandı.

Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından,  Çubuk Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Fuat Tuyan ve Üyelerine dernek faaliyetleri hakkında kısa bilgi verildi.

Dernek Başkanı Zeki Avan ziyarette yapmış olduğu konuşmasında: Çubuk Dernekler Federasyonu (ÇUDEF) Genel Başkanı sayın Fuat Tuyan ve yönetim kurulu üyelerine tarafından iadeyi ziyarette bulunup, bizleri plaket ile onura etmeleri bizleri çok memnun etmiştir. Bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Çubuk Dernekler Federasyonu (ÇUDEF) kurulduğundan, bugüne kadar çok iyi diyaloğumuz ve birlikte birçok faaliyetlerimiz olmuştur. Her zaman bizlerin yanımız da olup, bizlere destek vermişlerdir.

Çubuk Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Fuat Tuyan’da yapmış olduğu konuşmasında:  Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneğinin yapmış olduğu başarılı faaliyetlerini yakından takip edip, başarılı çalışmalarını takdir ediyoruz. Şehitlerimize, gazilerimize ve ailelerine hizlet eden bu derneğin bizim yanımızda ayrı bir yeri vardır. Cennet vatanınız için canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, bedeninin bir parçasını feda eden gazilerimize de sağlıklı günler diliyoruz, dedi

Ziyaretin anısına, Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından,  Çubuk Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Fuat Tuyan’a Şehitler panosu ve Türk Bayrağı hediye etti. Çubuk Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Fuat Tuyan’da Dernek Başkanı Zeki Avan’a plaket hediye etti.

ÇUBUK İLÇESİ TERÖR MAĞDURLARIN DERNEĞİ02.02.2022


 

©  Çubuk Terör Mağdurları Derneği -  Tüm Hakları Saklıdır