Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Şehit ve GazilerimizExpand  Şehit ve Gazilerimiz
1. Dünya SavaşıExpand  1. Dünya Savaşı
Şehit Mektupları
Kıbrıs KahramanlarıExpand  Kıbrıs Kahramanları
Türkiye'de İlklerimiz
HakkımızdaExpand  Hakkımızda
YönetimlerExpand  Yönetimler
Kurucular Kurulu
Haberler
Şehit Cenaze Törenleri
Şehitlik ve Gazilik
Şehitler Diyarı Çubuk
Basında Biz
Ziyaretçi Defteri
Video - Sunu Galerisi
Resim Galerisi
Katkıda BulunanlarExpand  Katkıda Bulunanlar
Hesap Numaralarımız
Duyuru ve İlanlar
Kanun ve TüzüklerExpand  Kanun ve Tüzükler
İletişim
 
...  
AKYURTLULAR DERNEĞİ ZİYARET EDİLDİ

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği sosyal faaliyetler çerçevesinde, Akyurt İlçe merkezinde bulunan, Akyurtlular Derneği ziyaret edildi.

Ziyaret Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkan Zeki Avan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şehit Babası Ahmet Şahin, Ramazan Gergin, Güneydoğu Gazisi Hasan Yalama ve Dernek Üyesi Baki Öz tarafından gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından, Akyurtlular Derneği Başkanı Sadullah Çiftci ve yönetim kurulu üyelerine dernek faaliyetleri hakkında kısa bilgi verip, görevlerinde başarılar diledi.

 

Dernek Başkanı Zeki Avan ziyarette yapmış olduğu konuşmasında: Akyurt Bölgesinde bulunan şehit ailelerimizi ziyaret programı dahilinde, Akyurtlular Derneğini ziyaret etmiş bulunuyoruz. Derneğimiz hakkında bilgi veriyoruz. Bu ziyaretlerimizin bir amacı da birlik, beraberlik, selamlaşma, dayanışmayı ve kaynaşma ortamını sağlayıp, istişarelerde bulunup, hasbihal etmektir. Bugün bizleri çok samimi olarak bizleri karşılayıp, misafir etmenizden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Başarılı çalışmalarınızın devamı temenni ediyoruz, dedi.

 

Akyurtlular Dernek Başkanı Sadullah Çiftci’de yapmış olduğu konuşmasında: Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkan Zeki Avan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şehit Babası Ahmet Şahin, Ramazan Gergin, Güneydoğu Gazisi Hasan Yalama ve Dernek Üyesi Baki Öz tarafından derneğimizi ziyaret etmeniz bizleri çok memnun etmiştir. Bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bağımsızlığımızın, bayrağımızı ve vatanımızı sevmemizin bir bedeli var, şehitlerimiz bu uğurda canlarını, gazilerimizde bedenlerinin bir parçasını verdiler. Bu gün burada rahat bir şekilde oturuyorsak bunu şehit ve gazilerimize borçluyuz, dedi

 

Ziyaretin anısına, Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından, Akyurtlular Dernek Başkanı Sadullah Çiftci’ye Şehitler panosu ve Türk Bayrağı hediye edildi.

 

ÇUBUK İLÇESİ TERÖR MAĞDURLARI DERNEĞİ

 18.01.2022


 

©  Çubuk Terör Mağdurları Derneği -  Tüm Hakları Saklıdır