Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Şehit ve GazilerimizExpand  Şehit ve Gazilerimiz
1. Dünya SavaşıExpand  1. Dünya Savaşı
Şehit Mektupları
Kıbrıs KahramanlarıExpand  Kıbrıs Kahramanları
Türkiye'de İlklerimiz
HakkımızdaExpand  Hakkımızda
YönetimlerExpand  Yönetimler
Kurucular Kurulu
Haberler
Şehit Cenaze Törenleri
Şehitlik ve Gazilik
Şehitler Diyarı Çubuk
Basında Biz
Ziyaretçi Defteri
Video - Sunu Galerisi
Resim Galerisi
Katkıda BulunanlarExpand  Katkıda Bulunanlar
Hesap Numaralarımız
Duyuru ve İlanlar
Kanun ve TüzüklerExpand  Kanun ve Tüzükler
İletişim
 
...  
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASKİ ÇUBUK BÖLGE MÜDÜRÜ NİHAT YİĞİT ZİYARET EDİLDİ

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği sosyal faaliyetler çerçevesinde,  Ankara Büyükşehir Belediyesi Aski Çubuk Bölge Müdürü Nihat Yiğit makamında ziyaret edildi.

Ziyaret Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkan Zeki Avan ve Yönetim Kurulu Üyesi Şehit Babası Ahmet Şahin tarafından gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından, Ankara Büyükşehir Belediyesi Aski Çubuk Bölge Müdürü Nihat Yiğit’e dernek faaliyetleri hakkında kısa bilgi verip, görevlerinde başarılar diledi.

 

Dernek Başkanı Zeki Avan ziyarette yapmış olduğu konuşmasında: Pandemi döneminde, İç İşleri Bakanlığının genelgesi ile ziyaret ve faaliyetlere ara verilmişti. Şu anda ziyaretler açık olduğu için, derneğimizi ziyaret edenlere iadeyi ziyaret ile yeni göreve başlayan, yeni göreve seçilenlere derneğimizin sosyal faaliyetleri çerçevesinde ziyaretler düzenleyip, derneğimiz hakkında bilgi veriyoruz. Bu ziyaretlerimizin bir amacı da, ilçemizde birlik, beraberlik, selamlaşma, dayanışmayı ve kaynaşma ortamını sağlayıp, istişarelerde bulunmaktır, dedi.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Aski Çubuk Bölge Müdürü Nihat Yiğit’te yapmış olduğu konuşmasında: Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkan Zeki Avan ve Yönetim Kurulu Üyesi Şehit Babası Ahmet Şahin’in kurumumuzu ziyaret etmesi bizleri çok memnun etmiştir. Bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, dedi

Ziyaretin anısına, Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından, Ankara Büyükşehir Belediyesi Aski Çubuk Bölge Müdürü Nihat Yiğit’e Şehitler panosu hediye edildi.

ÇUBUK İLÇESİ TERÖR MAĞDURLARI DERNEĞİ

 11.01.2022


 

©  Çubuk Terör Mağdurları Derneği -  Tüm Hakları Saklıdır