Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Şehit ve GazilerimizExpand  Şehit ve Gazilerimiz
1. Dünya SavaşıExpand  1. Dünya Savaşı
Şehit Mektupları
Kıbrıs KahramanlarıExpand  Kıbrıs Kahramanları
Türkiye'de İlklerimiz
HakkımızdaExpand  Hakkımızda
YönetimlerExpand  Yönetimler
Kurucular Kurulu
Haberler
Şehit Cenaze Törenleri
Şehitlik ve Gazilik
Şehitler Diyarı Çubuk
Basında Biz
Ziyaretçi Defteri
Video - Sunu Galerisi
Resim Galerisi
Katkıda BulunanlarExpand  Katkıda Bulunanlar
Hesap Numaralarımız
Duyuru ve İlanlar
Kanun ve TüzüklerExpand  Kanun ve Tüzükler
İletişim
 
...  
ÇUBUK SPOR KULÜBÜ ZİYARET EDİLDİ

Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Derneği sosyal faaliyetler çerçevesinde, Çubuk Spor Kulübü ziyaret edildi.

Ziyaret Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkan Zeki Avan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şehit Babası Ahmet Şahin ve Güneydoğu Gazisi Hasan Yalama, tarafından gerçekleştirildi

Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından Çubuk Spor Kulübü Başkanı Emre Arslantaş’a dernek faaliyetleri hakkında kısa bilgi verip, görevlerinde başarılar diledi.

Dernek Başkanı Zeki Avan ziyarette yapmış olduğu konuşmasında: Pandemi döneminde, İç İşleri Bakanlığının genelgesi ile ziyaret ve faaliyetlere ara verilmişti. Şu anda ziyaretler açık olduğu için, derneğimizi ziyaret edenlere iadeyi ziyaret ile yeni göreve başlayan, yeni göreve seçilenlere derneğimizin sosyal faaliyetleri çerçevesinde ziyaretler düzenleyip, derneğimiz hakkında bilgi veriyoruz. Bu ziyaretlerimizin bir amacı da, ilçemizde birlik, beraberlik, selamlaşma, dayanışmayı ve kaynaşma ortamını sağlayıp, istişarelerde bulunmaktır.

Vatanı ve şehitlerimizi sevmek masa başında edebiyat yapmakla olmuyor. Herkes kendi dalında ve kendi imkânları gücünde başarılı olup, ülkemize faydalı işler yapacaktır.  O zaman şehitlerimize vefa borcunu ödemiş oluruz. Çubuk Spor Kulübü olarak gençlerimize yönelik yapmış olduğunuz başarılı çalışmalar takdirle karşılıyoruz. Başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ediyor, şampiyon olarak daha üstlerde görmek istiyoruz, dedi.

Çubuk Spor Kulübü Başkanı Emre Aslantaş’ta yapmış olduğu konuşmasında:  Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı ve Yönetimi Kurulu Üyeleri ile birlikte kulübümüzü ziyaret edip, manevi değeri çok büyük hediyelerle bizleri onore etmelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Şehitlerimiz bizlerin huzuru için canları, Gazilerimiz de bedenlerinden bir parçasını seve seve feda ettiler. Bizler onlara layık olmak için çok çalışıp, madalyalar ve kupalar alıp, ilçemizin ismini duyurmalıyız, dedi

Ziyareti anısına, Dernek Başkanı Zeki Avan tarafından, Çubuk Spor Kulübü Başkanı Emre Arslantaş’a Şehitler panosu hediye edildi. Çubuk Spor Kulübü Başkanı Emre Arslantaş’ta Çubuk Spor forması ile kaskolunu hediye etti. 

ÇUBUK İLÇESİ TERÖR MAĞDURLARI DERNEĞİ30.12.2021


 

©  Çubuk Terör Mağdurları Derneği -  Tüm Hakları Saklıdır