Skip Navigation Links
Ana Sayfa
Şehit ve GazilerimizExpand  Şehit ve Gazilerimiz
1. Dünya SavaşıExpand  1. Dünya Savaşı
Şehit Mektupları
Kıbrıs KahramanlarıExpand  Kıbrıs Kahramanları
Türkiye'de İlklerimiz
HakkımızdaExpand  Hakkımızda
YönetimlerExpand  Yönetimler
Kurucular Kurulu
Haberler
Şehit Cenaze Törenleri
Şehitlik ve Gazilik
Şehitler Diyarı Çubuk
Basında Biz
Ziyaretçi Defteri
Video - Sunu Galerisi
Resim Galerisi
Katkıda BulunanlarExpand  Katkıda Bulunanlar
Hesap Numaralarımız
Duyuru ve İlanlar
Kanun ve TüzüklerExpand  Kanun ve Tüzükler
İletişim
 
...  
ŞEHİT KARDEŞİ FATİH DÖNMEZ’E GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Çubuk ilçesi Yıldırım Beyazıt Mahallesinde ikamet eden Şehit kardeşi Fatih Dönmez, kiracıları olan ve yalnız yaşayan Suriye uyruklu Abdullah U, ile çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu bıçaklı saldırıda ağır yaralanmıştır. Şehit babası Mustafa Dönmez’de  hafif yaralanmıştır.

 

Ambulansla Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesine kaldırılan Şehit kardeşi Fatih Dönmez, daha sonra Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Şuan hastanede tedavisi devam etmektedir.

Olaya müdahale eden polis aracına zarar vererek olay yerinden kaçan Suriye uyruklu Abdullah U, emniyet güçlerin kovalamaca soncu yakalanarak gözaltına alınmıştır.

 

Şehit kardeşi Fatih Dönmez’e yapılan bu acımasız olayı şiddet ve nefret ile kınıyoruz. Şehit kardeşi Fatih Dönmez’e Allah’tan acil şifalar ve geçmiş olsun dilet ve temennilerimizi diliyoruz. Biran önce sağlığına kavuşması için dua ediyoruz.

 

Şehit babası Mustafa Dönmez’e,  şehit annesi Kezban Dönmez’e ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimiz belirtiyoruz. Acılı ailemize, Allah bir daha acı yaşatmasın. Allah sabırlar ve dayanma gücü versin.ÇUBUK İLÇESİ TERÖR MAĞDURLARI DERNEĞİ

 

  30.07.2020


 

©  Çubuk Terör Mağdurları Derneği -  Tüm Hakları Saklıdır